Miejsca, w których spełniają się marzenia

Są miejsca, w których spełniają się marzenia.

Chcę Wam pokazać jedno z nich.
A oto ono, wydawać by się mogło, że małe i niepozorne, a jednak istnieje.

safe_image.php?d=AQCKyAPqA6YlTLu5&w=470&h=470&url=https%3A%2F%2Fscontent.cdninstagram.com%2Fhphotos-xfa1%2Ft51.2885-15%2F11380010_1600553046883929_443326464_n Miejsca, w których spełniają się marzenia

Od kilku miesięcy z różną intensywnością szukałam pracy. Przeglądanie stron z ogłoszeniami stało się już rutyną, która zaczęła mnie irytować. I tak tydzień temu już od niechcenia między przeglądaniem Facebooka, a graniem w Neverwinter odpaliłam tą samą co zwykle stronę z ogłoszeniami i przeglądałam każde po kolei.

Aż w końcu natknęłam się z wielkim dziwieniem na ogłoszenie z Dolka Cafe. Moją uwagę przykuło “jeśli chcesz nauczyć się robić dobrą kawę…”.Muszę przyznać że zgłosiłam się troszkę od niechcenia, nie wierzyłam że mogłoby mi się udać. A tu na drugi dzień telefon z Dolki i zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, a że wyjeżdżałam w tym samym dniu to chciałam załatwić to przed wyjazdem.

Tym samym o godzinie 15:10 byłam już po przesympatycznej rozmowie z właścicielem, krótkiej pogawędce na temat kawy i miejsc w których ją pijam, oraz po ustaleniu kiedy przyjdę na kilka próbnych godzinek, żeby mógł zobaczyć jak sobie radzę, choć jak stwierdził “nie wątpię że sobie poradzisz”.

W pracy byłam już ponad 20 godzin, zrobiłam w tym czasie już sporo kaw. A wierzcie mi to było moje chyba największe marzenie. Niby nic wielkiego, bo chciałam robić dobrą kawę, taką prawdziwą, taką jak w kawiarni. Uśmiech na twarzy zmęczonych osób, których kawa pobudza do życia, to coś co sprawia, że czuję się dobrze.

A może kiedyś, jak Eryk nauczy mnie jeszcze więcej to zrobię mu konkurencję i otworzę własną kawiarnie i będę robić kawy równie dobrze jak on? Kto wie co przyniesie los.

Autoreklama…

Jeśli chcesz się napić dobrej świeżo palonej kawy zrobionej z sercem to zapraszam.
Jedyne takie miejsce w Rzeszowie, a gdzie?
I tu być może Cię zaskoczę, bo w miejscu, które kojarzy się z szybką kawą z automatu.
My proponujemy świetną alternatywę.
Dobra kawa na dworcu PKP w Rzeszowie stała się faktem.

I tym samym Dolka Cafe stało się miejscem, w którym spełniają się marzenia.
Moje marzenia.

Eryk z tego miejsca także wielkie dzięki za zaufanie i wiedzę jaką mi przekazujesz.

Pozdrawiam
Ania

P.S. Spełniajcie swoje marzenia i pijcie dobrą kawę.
A dla ciekawskich Dolka jest w Internetach
Dolka Cafe na Facebook’u
Dolka Cafe na Instagramie

6 Replies to “Miejsca, w których spełniają się marzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *