3 urodziny bloga


Recenzje / poniedziałek, Styczeń 4th, 2016

3 urodziny bloga — czas na świętowanie

Wczoraj wieczorem przypomniałam sobie, że chyba! Zbliżają się urodziny mojego bloga.

Dlaczego chyba? Bo nigdy nie pamiętam dokładnej daty, ale sprawdziłam i wyszło, że to dziś.
images?q=tbn:ANd9GcTfRveeiBR17UtKoC7r52Pjn3s-pIflsko93Llo9g8Nd6w7DsBhSA 3 urodziny bloga

Dokładnie 3 lata temu pod wpływem artykułu mojego znajomego oraz wewnętrznej potrzeby “wypisania się” powstało to miejsce.
Miejsce dla mnie szczególne. Raz było powiernikiem spraw ważnych i istotnych innym razem bardziej błahych i codziennych. Ale był też miejscem odskoczni od codzienności.
Przez te 3 lata powstało 75 opublikowanych wpisów, wiem niewiele, ale jestem z nich bardzo dumna dlaczego? Ano dlatego, że, wkładałam w nie cale serce.
Znalazły się wśród nich recenzje, wpisy motywacyjne i te sentymentalne.
Pod wieloma z nich pojawiły się Wasze komentarze, za które Wam z całego serca dziękuje!

Skoro są urodziny, to znaczy, że zaczyna się Nowy Rok. Życzę sobie, aby był to rok owocnej pracy, który będzie obfitował w motywacje.

Stawiam przed sobą wyzwanie bycia tu częściej i bardziej, bo jest tyle rzeczy, którymi chciałabym się z Wami podzielić. Chce Wam opowiedzieć o niezwykłych (lubicie szukać skarbów?) i tych zwykłych (gry mogą być fajne) odkryciach ostatniego roku, który był bogaty w nowe doświadczenia. Mam ochotę podzielić się z Wami pomysłami na spędzanie czasu, a także pokazać co można zrobić dobrego dla innych. Nie zabraknie wpisów sentymentalnych, które osobiście bardzo lubię.

Liczę, że będziecie mi towarzyszyć i dzięki tej obecności wraz ze mną tworzyć to miejsce.
Dzięki, że jesteście!

Pozdrawiam
Ania